Головна сторінка
Додати в закладки
Задати питання
Created by Lizogyb Igor Anatoliyovich
All right reserved
School news

Новини життя
Русанівського НВК

Головна
Архів новин
За Україну, за долю, за честь і волю
16 жовтня 2019 р.

        З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу у Русанівському НВК з 1 по 10 жовтня проходили заходи, присвячені Дню захисника Вітчизни.

Для учнів навчального закладу була організована пізнавальна книжкова виставка «За Україну, за долю, за честь і волю». На ній була представлена література , присвячена історії козацтва та сучасним захисникам Вітчизни. Також школярі мали змогу продемонструвати силу, спритність, витривалість, показати знання з історії козацтва у козацьких перегонах « Козацькому роду нема переводу».

Незабутня зустріч учнів з учасником АТО Мельником Ю.В. відбулася у навчальному закладі. Юрій Васильович розповів учням про важкі моменти під час боїв, про свої будні, про підступні вилазки ворога.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, навчитися пишатися тим, що ми – українці.

1410201901.jpg

Адміністрація

1
2
3
4
5
6
7